Title Image

Календар Карпати Львів 2012

About This Project

Команда Univest Creative взяла участь у проєкті «Залишайся людиною», який проходив під егідою Європейського Союзу. Завдання – розробити візуальну концепцію календаря, присвяченого проблемі домашнього насильства, що актуалізувалася останнім часом в Україні. Домашнє насильство не обмежується лише фізичними тортурами, воно включає також психологічне, моральне й емоційне приниження. Раніше ця проблема вважалася приватною справою, тому велика кількість злочинів, скоєних у родинах, залишалася прихованою. Особливо небезпечне жорстоке поводження з дітьми та зневага їхніми інтересами, що серйозно впливає на їх життя і здоров’я.
Проєкт був реалізований спільно з футбольним клубом «Карпати» (Львів). Основна ідея календаря – показати, що такого ганебного явища, як домашнє насильство, можна уникнути за допомогою багатьох способів, які допоможуть спрямувати надлишок енергії в інше річище. Серед них спорт і футбол зокрема.
Дуже почесно і відповідально було взяти участь в цьому соціально важливому проєкті. Хочемо висловити подяку його організаторам і безпосередньо ФК «Карпати», футболісти якого, попри дуже щільний графік, взяли активну участь у зйомці.

Замовник

ФК Карпати Львів

Виконано

Стиль / Фотозйомка / Дизайн

Date

November 19, 2011

Category

Дизайн, Календар