Title Image
Corp_Identity

Фірмовий стиль

Візуальна ідентифікація бренда

Розробка айдентики

Айдентика або фірмовий стиль – це комплекс візуальних характеристик вашого бренда. Ми створюємо логотип, вибираємо кольорові та шрифтові поєднання, розробляємо графічні елементи.

Докладніше

Динамічна айдентика

Динамічна айдентика робить комунікацію з клієнтом більш живою та якісною. Адаптуйте ваш логотип до потреб бізнесу.

Гайдлайн

У гайдлайні (посібнику по використанню фірмового стилю) розміщена інформація про айдентику та особливості використання її елементів.

Айдентіка FoodinBox

Дизайн упаковки, Розробка айдентики, Упаковка, Фірмовий стиль
БІЛЬШЕ ПРОЕКТІВ
Packaging

Упаковка

Повний цикл розробки упаковки

Дизайн упаковки

Правильний дизайн упаковки розробляється для споживача. Ми акцентуємо найбльш цінні характеристики продукта, розробляємо дизайн-концепт та адаптуємо його для ринку.

Докладніше

Прототип упаковки

Прототип упаковки потрібен, щоб внести зміни в дизайн або конструкцію перед запуском продукта.

3D-візуализація

Ми створимо комп’ютерну 3D-модель упаковки для продукта, щоб ви могли внести необмежену кількість змін та детально розглянули об’єкт на екрані.

Докладніше

Айдентіка FoodinBox

Дизайн упаковки, Розробка айдентики, Упаковка, Фірмовий стиль
БІЛЬШЕ ПРОЕКТІВ
Design

Дизайн

Дизайн матеріалів для менеджерів

Календар

Календар – це комплексний інструмент для маркетингу компанії. Він вигідно представить вас партнерам, допоможе налаштувати відносини з клієнтами і налагодить комунікацію всередині компанії.

Каталог

За допомогою каталогу ви зможете розширити маркетинговий вплив і клієнтську базу. Замовити каталог продукції варто, щоб показати ваш товар з кращого боку і переконати споживача в покупці.

Інфографіка

У презентаціях і доповідях за допомогою інфографіки ви точно донесете інформацію і досягнете своєї мети. Ми робимо статичну і анімовану інфографіку.

Річний звіт

Фінансові показники зручно відображати графічно. Замовте звіт компанії, щоб доступно продемонструвати успіхи підприємства за останній рік.

Корпоративне видання

Корпоративне видання необхідно для підтримки зв’язків усередині колективу і поліпшення іміджу компанії. Також ми пропонуємо створити корпоративний журнал для партнерів.

Відеоінфографіка

Брендова відеоінфографіка сильніше утримує увагу користувача, ніж текстовий контент. Використовуйте її, щоб отримати максимум відгуків від аудиторії.

БІЛЬШЕ ПРОЕКТІВ
Advertising

Реклама

Розробка ідей і втілення в рекламі

Фотозйомка

В Univest Creative ви можете замовити фотозйомку для упаковки продукту, торгового каталогу, сайту або рекламних матеріалів. Ми пропонуємо послуги стиліста.

Рекламні кампанії

Рекламна кампанія – це можливість натиснути на емоційне сприйняття клієнта і запропонувати йому раціональні переваги. Замовте комплексну рекламну кампанію для зростання продажів.

Супровід торгової марки

Ви шукаєте агентство кожен раз, коли запускаєте нову рекламну кампанію? Не витрачайте час і бюджет – укладіть договір з однією професійною командою.

БІЛЬШЕ ПРОЕКТІВ
Sales

Діджитал

Інструменти для покращання результатів

Анімаційний ролик

Інтерактивна, оригінальна та ефективна комунікація, до якої користувач завжди налаштований позитивно.

Докладніше

Презентація

Правильна презентація – це козир в веденні бізнесу. Ми опрацюємо контент, а також створимо шаблон корпоративної презентації для вашої компанії.

Докладніше

Лендінг / промо-сайт

Формат лендінга послідовно переконує клієнта в придбанні та дає можливість швидко зв’язатися з вами. Замовте промо-сайт для нового продукту, щоб наповнити клієнтську базу і отримати перші конверсії.

БІЛЬШЕ ПРОЕКТІВ