Title Image

Cоціальний звіт Метінвест

About This Project


Задача

Розробити дизайн-концепцію соціального звіту для компанії «Метінвест» – одного з провідних гравців у гірничо-металургійній галузі. Ілюстративно та структуровано розповісти про їх досягнення у сфері сталого розвитку та соціальні ініціативи за 2017-2018 роки.

Рішення

Щоб звіт читався легко, ми вирішили піти нестандартним шляхом — наголосити не на кількісних показниках, а на тому, яку користь «Метінвест» несе реальним людям. Статистику ми доповнили фотографіями та коментарями громадських діячів, іноземних партнерів та рядових співробітників підприємства. А також показали у звіті людей, які безпосередньо брали участь у соціальних програмах «Метінвесту»: вчителів, лікарів, архітекторів, спортсменів та просто місцевих жителів.


Фотографічні матеріали стали чудовим доповненням до стриманого дизайну. На яких виділено головний об’єкт, а фон представлений у стилізованому розфокусі.


Щоб правильно зобразити дані, ми розробили стиль інфографіки, який наголошує на змісті.

167

страниц

94

графиков и иллюстраций

29

таблиц

Також ми згорнули корпоративний звіт у трьох версіях (англійською, українською та російською мовами). Це ще 334 сторінки, 114 фотографій та багато оброблених даних.

Замовник

Метінвест

Виконано

Концепт / Дизайн

Category

Дизайн, Річний звіт