Title Image

Календар Нафтогаз 2016

About This Project

Ідея

Концепція календаря належить безпосередньо співробітникам «Нафтогазу». Компанія провела конкурс і більшість голосів отримала ідея «12 НАФТОВИНАХОДІВ, ПОДАРОВАНИХ УКРАЇНОЮ СВІТОВІ». Її суть – розповісти про винаходи українців, які вплинули на історію нафтогазової галузі.
Нині наша країна перебуває в стадії глобального реформування, енергетична незалежність – один із пріоритетів розвитку. Компанія «Нафтогаз» – лідер цього руху – за короткий проміжок часу зуміла перетворитись із боржника без права голосу на світових ринках, у повноцінного гравця і прибуткову організацію, а головне – нарешті запровадила прозоре ціноутворення на енергоносії.

Реалізація

Наша команда була в захваті від запропонованої концепції та, попри стислі терміни (три тижні), взялася за реалізацію ідеї. Ми постаралися створити календар, візуально не схожий на всі попередні, – відмовилися від класичних фотографій трубопроводів, вентилів і т.д., зробили світлий і легкий дизайн із великою кількістю ілюстрацій, застосували енциклопедичний стиль подачі інформації. На його сторінках представлено багато унікальних фактів, ознайомившись із якими, починаєш пишатися своїми предками, які й сьогодні надихають на звершення.

Замовник

Нафтогаз

Виконано

Стиль / Дизайн / Ілюстрація

Date

December 20, 2015

Category

Дизайн, Календар