Title Image

Календар WOG 2015

About This Project

Завдання

Створюючи календар, ми керувалися насамперед бажанням показати, що WOG – українська мережа АЗК, яка охоплює всі області країни. Сьогодні, як ніколи, актуальне питання об’єднання України, й саме ця ідея за допомогою візуального ряду має доноситися до серця кожної людини, де б вона не проживала, сприйматися нею, торкатися найпотаємніших струн її душі.

Рішення

Бурхливий розвиток високих сучасних технологій впливає на наш побут і спосіб життя. Тим більший інтерес проявляють українці до витоків, традицій, етнічних особливостей, які лежать в основі нашої самобутності. Сьогодні розвиток єдиної незалежної держави неможливий без міцного національно-історичного підґрунтя, складовою якого є національні символи.
Здавна українці шанобливо ставились до свят, традицій, звичаїв та символів. Віночок з квітів і трав, оздоблений яскравими стрічками та іншими елементами, — один з найдавніших українських символів. Він складався не з випадкових квітів, адже правильне їх поєднання – це своєрідний оберіг, заряджений силою природи. Водіїв, наприклад, надійно захищають обереги, що складаються з колосків пшениці, квітів та предметів, що знаменують собою здоров’я, силу, щастя та достаток. Цікаво, що такі обереги створюються у вигляді кола, що асоціюється з колесом. Клієнтам компанії WOG буде цікаво знати, що мак, ягоди калини, мальва, півонія, безсмертник, м’ята несуть із собою гарне здоров’я та лад у сім’ї, полин захищає від нечисті, барвінок – оберіг від злих та заздрісних сил, а жолуді символізують богатирське здоров’я…
Щоб дбайливо зберігати та плекати наші традиції, дотримуватись звичаїв, дослухатись до голосу мудрих предків, ми запропонували для кожного місяця підібрати найважливіше свято і відповідний йому символ. Проєкт створення такого календаря для нашого замовника – компанії WOG виявився дуже цікавим та пізнавальним. Для його реалізації залучалися професійні флористи, історики. Ми опрацювали безліч стародавніх фольклорних пісень, казок, переглянуто чимало інформації про вплив рослинної символіки на людину. Але найбільше нас вразили розповіді старих людей про обереги, символи, народні звичаї та традиції. Все це й було покладено в основу створення такого чудового календаря.

Замовник

WOG

Виконано

Концепт / Флористика / Дизайн / Фотозйомка

Date

October 14, 2014

Category

Дизайн, Календар