Title Image

Календар МХП 2015

About This Project

Ідея

МХП – компанія, що об’єднує понад 30 підприємств, розташованих по всій території України та за її межами, – сьогодні є одним із лідерів щодо впровадження та реалізації інноваційних проєктів. Деякі її виробничі комплекси сміливо можна назвати підприємствами майбутнього, де всі співробітники працюють в умовах максимального сприяння професійному та кар’єрному зростанню, а також всебічному розвитку їх талантів та здібностей.
Календар створювався насамперед для співробітників підприємств, що входять до складу компанії. Основна ідея – показати відкритість як одну з базових цінностей колективу та продемонструвати впевненість в успішному розвитку компанії.

Реалізація

Щоб цікаво та змістовно розповісти про діяльність компанії та підкреслити ідею проєкту, ми цього разу використали нестандартний підхід. Перш за все відмовилися від банальних фотографій підприємств, оскільки вони абсолютно не відповідали нашому задуму. Було знайдено оригінальне і сучасне рішення – показати роботу компанії у вигляді інфографіки, але не з допомогою сухих графіків і цифр, а так, як це зробила б дитина. Для реалізації цього задуму відмінно підходили техніки роботи з папером.
Не гаючи часу ми всім агентством включилися у надзвичайно захоплюючу роботу – протягом двох місяців намагалися сприймати наш проєкт дитячими очима – вигадували різні варіанти, «створювали» своїми руками виробничі приміщення, починаючи від простих форм і закінчуючи біогазовими комплексами, вирізали, клеїли зразки різноманітної продукції компанії.
У результаті ми отримали цікавий нестандартний календар, живий і щирий, зміст якого переконує, що запорукою успіху та високих показників МХП є дружний колектив, а головна цінність компанії – люди.
Висловлюємо величезну вдячність замовнику, який повірив у запропоновану візуальну концепцію. Пишаємося, що нашому колективу вдалося втілити ідею й створити інформативний креативний календар.

Замовник

Миронівський хлібопродукт

Виконано

Концепт / Ручна робота / Дизайн / Фотозйомка

Date

November 19, 2014

Category

Дизайн, Календар