Title Image

Відеоінфографіка: один крок до ідеальної реклами

Інфографіка, Дизайн

Відеоінфографіка – це спосіб зробити для свого продукту привабливу обгортку й успішно продати його. Розквіт digital-технологій – не дивно, що така манера подачі інформації завоювала величезну частку маркетингової сфери. У короткому ролику людина побачить основні переваги продукту, подані в десять разів привабливіше. І зацікавиться.

Кому потрібна відеоінфографіка?

Якісна інфографіка потрібна всім, без винятків. Але особливо її переваги оцінять:

 1. Аналітики. Діючі, початківці, ті, хто тільки планує вступити на стезю дослідників і підкорювачів цифр і статистичних даних.
 2. Маркетологи. Навіть саме поняття відеоінфографіки звучить, як визначення ідеальної реклами: швидко, чітко, у справі. Давайте додамо сюди ще “яскраво” і “сучасно”. Погодьтеся, це навіть звучить, як “KPI   зріс у 3 рази”.
 3. Усі, чия діяльність хоч якось пов’язана з презентаціями. Якщо потрібно, щоб звіт, резюме, пресреліз, навіть сторіз в Instagram мали дорогий і стильний вигляд – використовуйте відео інфографіку. І буде вам щастя.

Як створюється відео-формат інфографіки?

В основі будь-якого вдалого відеоролика є 3 кити. Це:

 1. Рух.
  Екшн, motion, драйв. Тут задіюються будь-які доступні методики: від абсолютно сюрреалістичних сюжетів до анімованих схем, рухомих літер і геометричних фігур.

 2. Звук.
  Хочете привернути увагу – здивуйте. Людина вже бачить картинку. Щоб вона ожила, потрібно її приправити гідним звуковим супроводом.

 3. Сюжет.
  Аудиторія давно переситилася “буденними” роликами із серії “дівчина, що біжить пляжем” або “накачаний хлопець в оточенні красунь”. Потрібен адреналіновий блокбастер, емоційний вибух. Щоб потенційний клієнт не просто подивився черговий ролик, а став адвокатом бренду. Тоді з розряду покупця він переросте в євангеліста, який рекламуватиме компанію своїм друзям зі словами: “Я вам зараз таке покажу!”

Тепер покроково.

Як створити ідеальну відеоінфографіку?

Спочатку була ідея.
Якщо її немає, влаштуйте мозковий штурм, долучіть колег, друзів, сім’ю. Зберіть найвершковіші думки й об’єднайте їх у вишеньку на торті. Потім спростіть. І спростіть ще раз. Взагалі, чим менше – тим краще. Вважається, що найкраще мозок сприймає 60 секунд візуальної інформації. Решта перетворюється на білий шум.

Знайдіть “свою” ідеальну програму для створення відеоінфографіки. Під час вибору рекомендуємо відштовхуватися від критеріїв: доступно, просто, варіативно. У мережі достатньо сервісів, які допоможуть створити свій ролик без стороннього втручання. Щоправда, за невелику доплату. Щоправда, криво і косо…
Так, давайте міняти підпункт.

Знайдіть ідеального підрядника. Який все зробить за вас, максимально швидко й адаптовано під ваше завдання. У Univest Creative ми складемо сценарій відеоролика і зробимо його так, що вартість відеоінфографіки хвилюватиме вас найменше.

Як МИ робимо ідеальну відеоінфографіку?

Після того, як ми запропонуємо вам заповнити бриф на розробку відеоінфографіки та опрацюємо його…

 1. Обговоримо завдання. Щоб перевірити, наскільки добре ми розуміємо вашу мету і вимоги до роботи.
 2. Опрацюємо інформацію і створимо сценарій ролика. Щоб точно знати, що і звідки випливає, де розмістити wow-ефект і якими тригерами добити майбутнього клієнта.
 3. Зробимо дизайн. Щоб підкріпити значення слів і рекламних пропозицій.

Якщо ви все ж таки вирішите витратити кілька місяців на вивчення створення відеоінфографіки, рекомендуємо Andrew Krammer’a. Геніальний відеоредактор, який у простих і доступних уроках розповідає, як зробити відеоінфографіку своїми руками.

Все, тепер ви практично гуру.
А гуру займаються важливими речами та не витрачають час на те, що можна сплавити підрядникам. Напишіть нам, щоб отримати детальну комерційну пропозицію на пошту.Замовити послугу

Контакти потрібні для швидкого зв'язку з вами.

Ми не використовуємо ці дані для інших цілей.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.