Title Image

3D візуалізація та рендеринг паковання

3D-візуализація, Дизайн упаковки

Не секрет, що багато покупок здійснюються незаплановано, під впливом емоцій, що наринули. Одним із факторів, здатних спонукати подібний порив, є дизайн паковання. Візуальна краса, багатофункціональність та емоційність привертають увагу споживача, мотивують його, викликають інтерес. Розробка та рендеринг паковання допомагає точно донести візуальну складову товару до покупця.

Цілі та завдання 3D-візуалізації

Поки товари заклично спокушають покупців з полиць магазинів, тривимірні дублери активно займаються їх просуванням. Картинки, зроблені в 3D, як правило, виходять ефектнішими та спокусливішими, ніж оригінали. І це цілком природно, враховуючи завдання, поставлені перед дизайнерами-візуалізаторами та рекламними агентствами.

Завдання промислових дизайнерів — створити гарне паковання, повз яку не пройде потенційний покупець, що особливо належить до цільової аудиторії. Поряд з естетичною красою, в пакованні сьогодні цінується екологічність, зручність, собівартість. А щоб естетика не затьмарила технічні вимоги, виробники при розробці паковання використовують технологію 3D-моделювання.

Коли проєкт паковання розроблено, можна розпочати розробку її конструктивних елементів для виробництва. Для цього використовуються програмні системи автоматизованого проєктування. (CAD):

 • AutoCad;
 • ArtPro;
 • Artlantis та інші.

Створення візуалізації паковання робиться за допомогою 3D-редакторів:

 • 3D Studio Max;
 • Cinema 4D;
 • Keyshot та інші.

Розробка дизайна паковання в 3D дозволить:

 • досягти рекламної мети;
 • збільшити обсяги продажу;
 • оглянути виріб з усіх боків, оцінити його колір, графіку та інші особливості;
 • сформувати повноцінний зоровий образ;
 • внести зміни до процесу на будь-якому етапі до запуску проєкту — зробити це можна за лічені хвилини.

Якщо ви хочете побачити, як виглядає проєкт паковання до початку виробництва, рекомендуємо замовити 3D-рендерінг. Univest Creative — українська компанія, яка створює 3D-візуалізацію паковання професійно, технологічно, талановито і, що важливо, за цілком прийнятною ціною.

Область застосування 3D-рендерінгу паковання

3D-рендеринг дозволяє отримати зображення тривимірної моделі в “плоскому” варіанті. Завдяки послузі 3D-рендерингу замовник отримує високоякісні зображення, які можна сміливо використовувати для реклами продукції.

Процес 3D-візуалізації складається з наступних етапів:

 1. Створення полігональної моделі.
 2. Текстурування моделі – налаштування матеріалів паковання, ефектів, розміщення етикеток тощо.
 3. Налаштування освітлення, віртуальних камер, визначення ракурсів, фону, тіней.
 4. Процес рендерингу сцени, налаштування параметрів картинки та збереження всіх необхідних шарів зображення для подальшої обробки.
 5. Постобробка (за потреби): застосування графічних спецефектів, заміна фону, колажування, фотомонтаж тощо.

Предмети, представлені у тривимірному вигляді, мають дуже реалістичний вигляд. Маючи особливі програми та навички, 3D-дизайнери створюють об’єкти, що перевершують за привабливістю «початковий». За допомогою 3D-рендерів можна створити не лише покращену копію паковання/товару, але також і нереальні в природі речі, образи, сцени.

Ціна 3D-візуалізації незрівнянно менша, ніж вигоди від її розробки. Отримані моделі можна використовувати у різних сферах та з різними цілями.

Компанія Univest Creative пропонує тривимірну розробку дизайну та рендеринг паковання, створення реалістичних 3D-моделей та прототипів.Замовити послугу

Контакти потрібні для швидкого зв'язку з вами.

Ми не використовуємо ці дані для інших цілей.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.