Title Image

Паковання для фастфуду. Матеріали, конструкція, дизайн

Дизайн упаковки

Сьогодні для багатьох людей на першому місці виявилося навчання та кар’єрне зростання, адже ще необхідно зустрічатися з друзями та близькими, займатися спортом, мати хобі, розв’язувати побутові питання. Протягом дня треба скрізь встигнути, а нас обмежують лише 24 години. Швидкий темп життя істотно впливає на наше харчування. Ви взагалі ще пам’ятаєте смак обов’язкових маминих сніданків чи сімейних обідів? Тільки у вихідні дні або на свята є час побалувати себе ресторанними вишукуваннями або стравами власного приготування. У решту днів нашими сніданками, обідами чи вечерями править фаст-фуд.

З кожним роком їжа швидкого приготування завойовує дедалі більшу частину ринку гастрономії. Різноманітність пропозицій фаст-фуду та їжі навиніс просто вражає: від булочок з начинкою до повноцінного обіду та ще у традиціях практично будь-якої кухні світу.

Паковання для фастфуду

Яким має бути паковання для фаст-фуду?

Будь-яких форм та дизайну паковання для фаст-фуду сьогодні існує тьма — бургери, картопля фрі, піца або китайська, азійська, мексиканська їжа. Кожному виду потрібна своє паковання, яка зберігає свіжість, температуру, привабливість продукту та зручна для споживача.

Для власників бізнесу швидкого харчування важливо правильно вибрати вид, дизайн та матеріал.

Виробники фаст-фуд паковання пропонують багато готових рішень: коробочки, бокси, контейнери, сумочки з ручками, стаканчики та інші, які готові вмістити не тільки один вид продукту, а навіть цілий комплексний обід.

Паковання для фаст-фуду має відповідати певним вимогам:

  1. Екологічність.
  2. Практичність.
  3. Функціональність.
  4. Зручність у використанні.
  5. Легкість утилізації.
  6. Доступність.

паковання для фаст фуда розробка

Матеріали виготовлення

Паковання для фаст-фуду виготовляється найчастіше з картону або паперу, але для деяких продуктів необхідні пластикові контейнери, лотки та підставки зі спінених матеріалів. Популярністю користується також металізоване паковання. Використання цих матеріалів дозволяє виконати практично будь-який дизайн паковання, а їх вартість порівняно невисока.

Усі матеріали, що використовуються для їжі швидкого харчування, обов’язково повинні відповідати санітарним нормам та нормативним документам (сертифікати, стандарти), адже вони стикаються з їжею, яку ви зараз їстимете. Гарячі, холодні, кислі або гострі страви не повинні вступати в хімічну реакцію з матеріалами паковання.

Але це ще не все.

Паковання має тримати форму, щоб зберегти зовнішню привабливість продукту, що знаходиться усередині. Деформована чи розчавлена їжа не виправдовує очікування, наскільки б вона не була смачною та навіть корисною. Розробку дизайну паковання для продуктів необхідно довіряти лише перевіреній компанії, що спеціалізується на цьому виді послуг. Креативна агенція в Києві Univest Creative проведе розробку паковання від створення концепту до готової до використання партії.

Якісне паковання не дає продукції швидко остигати, зберігає її смак та аромат.

Паперові коробочки та контейнери для фаст-фуду не повинні просочуватися жиром, вологою, бути несприйнятливими до ультрафіолету. Для цього виробники використовують спеціальні пергаментні прошарки, картон або крафт – обгортковий папір на основі целюлози.

Оскільки паковання не призначене для тривалого зберігання їжі швидкого приготування більшість паковання має самозбірну конструкцію. Це дуже зручно для продавця, бо пакування товару не займає багато часу, і для покупця, якому знадобиться лише кілька секунд, щоб відкрити свій обід чи вечерю.

Не забудьте, що не тільки коробка для фаст-фуду має бути якісною, вміст коробки має для споживача більше значення.

паковання для фастфуду розробка

Дизайн паковання

Розробка власного дизайну паковання товару – чудовий спосіб зробити свою продукцію відомою. Великі та розкручені бренди фаст-фуду можуть дозволити собі паковання без надмірностей, достатньо лише виконати її у фірмовому стилі. Їхня продукція і так впізнавана та улюблена постійними покупцями. З усім тим, абсолютно нові ідеї привертають увагу мережевиків, і вони охоче вкладають кошти в нові розробки.

Абсолютно новий дизайн та стиль паковання підійде для новачків у цьому сегменті бізнесу. Такий крок у короткі терміни зробить продукцію популярною (звичайно, якщо вміст настільки ж яскравий, соковитий та незабутній на смак, як і нове паковання). На пакуванні можна помістити логотип, оформити його у фірмовому стилі компанії-виробника, розмістити інформацію, наприклад кількість калорій, або доповнити будь-яким цікавим елементом.

Головна ваша мета – привернути увагу, продати смачний корисний та що має попит продукт та змусити покупця повернутися до вас за наступною порцією.

Що ми пропонуємо?

Паковання під ключ.

Спільно з нашим партнером FoodinBox ми розробимо концепт паковання для фастфуду, його дизайн+конструкцію, а після відправимо на виробництво. Ви отримаєте готове для використання паковання.Замовити послугу

Контакти потрібні для швидкого зв'язку з вами.

Ми не використовуємо ці дані для інших цілей.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.